Eduard de Martini - Muž v uniformě

Olej na plátně, 92x83 cm. signováno vpravo dole. Datováno 1934. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

20664. Muž v uniformě
Dražba ukončena:31.05.2018 22:45:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč