monogramováno nečitelně - Podzámčí

Olej na překližce, 29x40 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

monogramováno nečitelně
107913. Podzámčí
Dražba ukončena:27.12.2023 20:47:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč