monogramováno nečitelně

306403. U cesty

popis: Olej na kartonu, 32x23 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2020 23:31:49 3780