monogramováno nečitelně - V kostele

Olej na plátně, 64x88 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 103 cm

monogramováno nečitelně
107011. V kostele
Dražba ukončena:13.12.2023 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč