monogramováno nečitelně - Voják

Olej na plátně, 33x26 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

monogramováno nečitelně
154436. Voják
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 14:45:24 9563
1 000 Kč 30.01.2026 12:48:35 831