Kresba, 16x26 cm. Monogramováno vlevo dole R.K. 1926. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Linoryt, 44x56 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová. Rám, sklo.