monogramováno V. - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 32x48 cm. Monogramováno vlevo dole V 66. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno V.
28737. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.02.2019 18:17:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč