monogramováno VK - Jarní Praha z Petřína

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole VK. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

monogramováno VK
91988. Jarní Praha z Petřína
Dražba ukončena:12.03.2023 21:47:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč