monogramováno VS - Sedící dívka u říčky

Olej na plátně fixovaném na desce, 34x24 cm. Monogramováno vpravo dole V.S. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno VS
306636. Sedící dívka u říčky
Dražba ukončena:18.11.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč