monogramováno - Strážní hrad na pobřeží

Olej na plátně. 32x43 cm. Monogramováno vpravo dole AB. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější signatura.

monogramováno
39871. Strážní hrad na pobřeží
Dražba ukončena:29.01.2020 21:08:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč