monogramováno - Večer v zátoce

Olej na sololitu, 35x40 cm, monogramováno vpravo dole MD, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno
16535. Večer v zátoce
Dražba ukončena:28.02.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč