Moser, 1. třetina 20 století - Secesní váza s motivem irisů

Sklo čiré, sbíhané do fialová, řezaný dekor, výška 25 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser, 1. třetina 20 století
49960. Secesní váza s motivem irisů
Dražba ukončena:07.10.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč