Neznámý autor - Motiv od pobřeží

Olej na plátně, 68x95 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 113 cm

Neznámý autor
81089. Motiv od pobřeží
Dražba ukončena:27.07.2022 21:06:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč