M.Schulz - 1. výstava spolku výtvarných umělců Marold

Litografie, 61x85 cm. Signováno vpravo dole v tisku M.Schulz A.S. Praha. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

M.Schulz
45884. 1. výstava spolku výtvarných umělců Marold
Dražba ukončena:10.06.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo