M.Schulz

45884. 1. výstava spolku výtvarných umělců Marold

popis: Litografie, 61x85 cm. Signováno vpravo dole v tisku M.Schulz A.S. Praha. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen