Muwakupa Tshikana - Vesnice v džungli

Olej na plátně. 55x85 cm Signováno vlevo dole Muwakupa Tshikana 76. Nerámováno.

Muwakupa Tshikana
302171. Vesnice v džungli
Dražba ukončena:16.11.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 16.11.2019 17:40:58 6070
600 Kč 13.11.2019 14:34:05 4508