Neznámý autor - Muž v obleku

Olej na plátně, 40x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 52 cm

Neznámý autor
83631. Muž v obleku
Dražba ukončena:11.09.2022 20:37:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?