M.W. Seker - Amsterdamský kanál

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole M.W. Seker. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

M.W. Seker
74414. Amsterdamský kanál
Dražba ukončena:31.03.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč