N. Rüffell

1802. Lev Tolstoj

popis: Olej na překližce, 20x19,5 cm, signováno vpravo dole N. Rüffel, řezaný rám.

Pozn.: Rám poškozený, lepený.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:55:06

vyvolávací cena: 2 500 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč