N. Rüffell - Lev Tolstoj

Olej na překližce, 20x19,5 cm, signováno vpravo dole N. Rüffel, řezaný rám.

Pozn.: Rám poškozený, lepený.

1802. Lev Tolstoj
Dražba ukončena:28.01.2015 19:55:06
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč