Náhlovský - Zasněný akt

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole R. Náhlovský 88. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Náhlovský
31294. Zasněný akt
Dražba ukončena:25.04.2019 21:20:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč