Natus Eva Šalamounová - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 48x38 cm a 38x30 cm, signováno dole uprostřed Eva Natus- Šalamounová, volné listy.

16307. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 20:57:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč