Německo 1. pol. 20. stol.

55450. Německý nůž NSKK

popis: Celková délka 34 cm, na čepeli Alles für Deutschald. nepůvodní orlice.

Pozn.: Pochva přetřená, poškozena. Pouze pro studijní účely.

zbývá: 3 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč