Německo 1. pol. 20. stol. - Německý nůž NSKK

Celková délka 34 cm, na čepeli Alles für Deutschald. nepůvodní orlice.

Pozn.: Pochva přetřená, poškozena. Pouze pro studijní účely.

Německo 1. pol. 20. stol.
55450. Německý nůž NSKK
Dražba ukončena:03.03.2021 19:50:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč