Německo 30. - 40. léta 20. stol. - Německý pracovní nůž

Německý pracovní nůž bez pochvy z období 2. světové války. Délka čepele 24 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Německo 30. - 40. léta 20. stol.
93961. Německý pracovní nůž
Dražba ukončena:23.04.2023 20:05:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč