Německo kolem poloviny 19. století - Romantická krajina

Olej na desce, 13x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Německo kolem poloviny 19. století
49182. Romantická krajina
Dražba ukončena:30.09.2020 21:00:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč