Německo konec 19.století - Talíř s erbem

Porcelán, průměr 20 cm. Neznačeno, datováno Bonn 1873.

Pozn.: Mírně poškozeno, na zadní straně dobový přípis s datováním Bonn 1873.

Německo konec 19.století
49975. Talíř s erbem
Dražba ukončena:07.10.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč