Německo konec 19.století - Váza Potpourri

Nejdelší strana: 33 cm

Porcelán, výška 33 cm. Značeno nepůvodní Míšeňskou značkou- Německo konec 19. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo konec 19.století
78336. Váza Potpourri
Dražba ukončena:15.06.2022 21:15:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč