nesignováno

1172. Motiv z Benátek

popis: Akvarel, 31x16 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně zněčištěna.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:35:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč