nesignováno - Mytologická scéna

Olej na plechu, ovál, 22x18 cm, mosazný rám, sklo.

Pozn.: Malba i rám mírně poškozeny.

nesignováno
1671. Mytologická scéna
Dražba ukončena:26.11.2014 21:50:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč

2 600 Kč 26.11.2014 14:09:08 126
2 500 Kč 24.11.2014 22:28:30 105