nesignováno

669. Horská vyhlídka do údolí

popis: Olej na kartonu, 38x48 cm, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2013 19:57:05

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč