nesignováno - Dívčí akt s pomeranči

Olej na dřevě, 28x20 cm, rám.

Pozn.: Rám přetřen.

nesignováno
2408. Dívčí akt s pomeranči
Dražba ukončena:28.05.2015 19:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč