MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 28x20 cm, rám.
Pozn.: Rám přetřen.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
2408. Dívčí akt s pomeranči
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
3 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 800 Kč
687
3 700 Kč
limit (28.05.2015 15:12:25)
880
3 600 Kč
687
3 500 Kč
limit (28.05.2015 9:47:35)
880
3 400 Kč
limit (28.05.2015 9:47:36)
212
3 000 Kč
limit (28.05.2015 9:47:18)
212
2 900 Kč
880
2 200 Kč
limit (28.05.2015 9:47:00)
212
2 100 Kč
880
1 300 Kč
212
1 200 Kč
219
1 100 Kč
687
1 000 Kč
limit (27.05.2015 15:48:03)
81
1 000 Kč
687
900 Kč
81
800 Kč
61
700 Kč
219