MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 48x65 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3487. U kostelíka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
292
2 600 Kč
limit (26.11.2015 22:16:11)
1016
2 500 Kč
292
2 200 Kč
limit (26.11.2015 22:16:03)
1016
2 100 Kč
292
2 000 Kč
limit (26.11.2015 22:12:23)
1016
1 900 Kč
292
1 800 Kč
1016
1 700 Kč
946
1 600 Kč
limit (26.11.2015 20:25:22)
1016
1 500 Kč
946
1 400 Kč
limit (26.11.2015 20:24:54)
1016
1 300 Kč
946
1 200 Kč
limit (26.11.2015 16:42:24)
1016
1 100 Kč
448
1 000 Kč
limit (26.11.2015 16:42:13)
1016
900 Kč
448
600 Kč
1016
500 Kč
946