středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - U kostelíka

Olej na kartonu, 48x65 cm, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3487. U kostelíka
Dražba ukončena:26.11.2015 22:21:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč