nesignováno - Koně u studny

Olej na plátně nalepeném na překližce, 51x64 cm, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
2241. Koně u studny
Dražba ukončena:27.05.2015 19:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč