nesignováno - Kytice ve žlutém džbánku

Olej na plátně, 60x50 cm, nesignováno (vzadu připsáno Galimertiová), rám.

Pozn.: Rám poškozen. Plátno povolené.

nesignováno
3116. Kytice ve žlutém džbánku
Dražba ukončena:25.11.2015 20:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč