nesignováno - Myslivecké zátiší

Olej na plátně nalepeném na překližce, 30x48 cm, rám.

Pozn.: Rám novější, místy poškozený.

nesignováno
2249. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:27.05.2015 19:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč