evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Na loďce v jeskyni

Olej na plátně, 80x48 cm, rám.

Pozn.: Malba poškozena na více místech popraskáním. V jednom místě neodborně restaurováno protržení plátna. Plátno vzadu podlepeno.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
2315. Na loďce v jeskyni
Dražba ukončena:27.05.2015 21:38:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč