nesignováno - Portrét tmavooké dívky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x27 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
6084. Portrét tmavooké dívky
Dražba ukončena:27.10.2016 19:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč