nesignováno - Romantická krajina

Olej na plátně, 52x73 cm, nesignováno rám.

Pozn.: Malba poškozena. V malbě místy praskliny (krakeláž). Plátno v místě poškozeno a zezadu podlepeno. Rám přetřen a místy poškozen.

nesignováno
2280. Romantická krajina
Dražba ukončena:27.05.2015 20:32:38
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč