nesignováno - Učenec

Olej na plechu, 40x33 cm, nesignováno, rám.

nesignováno
4855. Učenec
Dražba ukončena:26.05.2016 20:01:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč