MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plechu, 40x33 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
4855. Učenec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
4 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 600 Kč
limit (26.05.2016 19:56:25)
1564
4 500 Kč
1251
4 400 Kč
limit (26.05.2016 19:55:33)
1564
4 300 Kč
1251
4 200 Kč
limit (26.05.2016 19:52:36)
1564
4 100 Kč
1251
4 000 Kč
limit (26.05.2016 19:52:33)
1564
3 900 Kč
1251
3 800 Kč
limit (26.05.2016 19:51:37)
1564
3 700 Kč
1251
3 600 Kč
limit (26.05.2016 19:51:30)
1564
3 500 Kč
1251
3 400 Kč
limit (26.05.2016 19:49:56)
1564
3 300 Kč
1251
3 200 Kč
limit (26.05.2016 19:49:32)
1564
3 100 Kč
1251
3 000 Kč
limit (26.05.2016 19:49:26)
1564
2 900 Kč
1251
2 800 Kč
limit (26.05.2016 19:49:20)
1564
2 700 Kč
1251
2 600 Kč
limit (26.05.2016 19:46:44)
1564
2 500 Kč
limit (26.05.2016 19:46:45)
1510
2 000 Kč
74
1 900 Kč
limit (26.05.2016 19:32:45)
1510
1 800 Kč
1610
1 700 Kč
1510
1 600 Kč
1610
1 500 Kč
765