nesignováno - Zátiší s rybami

Olej na plátně nalepeném na překližce, 25x38 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozený a přetřený. Malba mírně poškozena.

nesignováno
2251. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:27.05.2015 19:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč