Moravec - Říčka v zimní krajině

Olej na plátně, 35x49 cm, signováno vpravo dole Moravec, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3469. Říčka v zimní krajině
Dražba ukončena:26.11.2015 22:00:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.11.2015 21:55:58 292