Nesignováno (český malíř 1/3 20. stol.) - Bitva u Lipan

Olej na plátně fixovaný na překližce, 50x70 cm. Nesignováno (český malíř 1/3 20. stol.). Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nesignováno (český malíř 1/3 20. stol.)
35380. Bitva u Lipan
Dražba ukončena:26.09.2019 21:15:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč