Nesignováno (ruský malíř druhé poloviny 19. století) - Architekt A. S. Kaminský

Olej na plátně, 47x37 cm. Nesignováno ruský malíř druhé poloviny 19. století. Rám.

Pozn.: Restaurováno.

Nesignováno (ruský malíř druhé poloviny 19. století)
36596. Architekt A. S. Kaminský
Dražba ukončena:30.10.2019 21:45:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč