nesignováno - Akt se zrcadlem

Olej na plátně, 57x83 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
300888. Akt se zrcadlem
Dražba ukončena:20.09.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč