nesignováno - Alegorie podzimní úrody

Sádra, 18x41 cm, nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
15403. Alegorie podzimní úrody
Dražba ukončena:24.01.2018 19:32:58
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 500 Kč