Nesignováno - Americká syntéza

Akryl na plátně, 50x123 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vynikající modernistická práce z USA, způsobem provedení řadící se k vynikajícím pracem tohoto stylu. Výborná sběratelská a investiční položka! Mimořádná nabídka na trhu s uměním se v této kvalitě na českém trhu s uměním téměř nevyskytující. Vzadu značeno Mark Rotko.

42623. Americká syntéza
Dražba ukončena:26.03.2020 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč