Nesignováno - Americká vize

Akryl na plátně. 166x118 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vynikající modernistická výtvarná práce z USA, způsobem provedení řadící se k úspěšným pracem tohoto stylu. Monumentální a galerijní výtvarné dílo, vynikající stav. Velmi dobrá investiční příležitost.

39984. Americká vize
Dražba ukončena:29.01.2020 23:09:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč