Nesignováno

305747. Antický výjev

popis: Olej na desce, 52x73 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:06:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč