Nesignováno - Boží oko

Kombinovaná technika - kresba na překližce, 36x21 cm. Překližka je adjustovaná na dřevě. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

40009. Boží oko
Dražba ukončena:30.01.2020 19:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo