nesignováno

61636. Červená Karkulka s vlkem

popis: Intarzované dřevo, 63x87 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo