Nesignováno - Chalupa v Krkonoších

Olej na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

304388. Chalupa v Krkonoších
Dražba ukončena:10.04.2020 20:28:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč