nesignováno - Chlapec s psíkem

Olej na plátně, 30x24 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
36898. Chlapec s psíkem
Dražba ukončena:30.10.2019 23:02:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč